» » Дарын орталығының жұмыс нәтижесі

 
 
 

Дарын орталығының жұмыс нәтижесі

Автор: admin от 26-10-2017, 01:43, посмотрело: 37

0  2016-2017 оқу жылындағы «Дарын» орталығының жүргізілген жұмыстарының  шығармашылық есебі
 
    Оқу жылының басында дарынды оқушыларға арналған жұмыс жоспарлары құрылып мектеп директорымен бекітілді. Дарынды оқушыларды әр сыныптан сынып жетекшілерімен және де мектеп психологымен пән мұғалімдерімен бірлесе  отырып іріктеп тізімі жасалды. Дарынды оқушыларды ғылыми – ізденіс жұмыстарымен айналысуға арналған жұмыстар жоспарда көрсетіліп және интернет олимпиадалардын кесте бойынша оқушыларға ескертіліп қатысып отырды.  Сондай-ақ  «Ақ бота» республикалық интеллектуалдық марафонына 30 оқушы қатыстырылды. Аудандық КҒА-ға математика пәні бойынша Құрман Ақниет жетекушісі Б.Жанысбаева қатыса «Адыраспан дәрілік өсімдік» тақырыбында Оралханов Қ. жетекшісі Қ.Садыбаева қатысты жұмыстары тезис жинағына басылып шықты. 
        Респуликалық Тәуелсіздік күніне арналған шығарма байқауына  2 сынып оқушылары  Қасымхан Нұрлы мен Жұмахан Диана  жетекшісі Ж.Есперова қатысып 1 дәрежелі дипломдарға ие болды.                                    
                                          «Platon»  Халықаралық   білім   дамыту  орталығының ұйымдастыруымен өткізген пән олимпиадасына биология пәнінен 9 сынып оқушысы Ибрайхан Назерке мен ағылшын тілінен Тоқтарбек Арай қатынасты.  
 Мектепішілік олимпиадаларға қатынасып одан өткен оқушылар ауданға жолдама алып әр-түрлі орындарға ие болды.  8-11 сынып оқушылары  27 оқушы қатысып оның 13 оқушысы жүлделі орындарға ие болды.
 
Қаңтар айында  «Платон» халықаралық байқауына өзіннің шығармашылығын жіберіп  9 сынып оқушысы Мәуленбек Сағындық 1 орын иеленді жетекшісі орыс тілі пәнінің мұғалімі Құдагелдинова С.С.
 
   «Еуразиялық гендік қор» ғылыми-өндірістік білім беру орталығы ұйымдастырған Респуликалық «Ұлыстың ұлы күні-Наурыз» көркемсурет байқауынан Советхан Зарина 1 дәрежелі дипломмен марапатталды жетекшісі Кудагелдинова С.С.
 
    Респуликалық «Жақын достар» байқауының жүлдегерлері шығарма байқауыннан 11 сынып оқушысы Нүрбек Анар 2 орын алса өлен шығару бойынша Құрманбек Анель 3 орын иеленді.
  Қаңтар айынның 15-нен ақпан айының 15-і аралығында ұлттық NIO олимпиадасына мектеп бойынша 61 оқушы қатынасты атап айтсақ
 
 
 
Қазақстан тарихынан

Диханбаева  М            Қыңыртай Г               Абимұханбет М         Нұржеңіс А         Қайырғали Д
   8 сынып                     8 сынып                        7 Сынып                8 сынып                 8 сынып 
   2 орын                         1 орын                             3 орын                 3 орын                  1 орын
 
 
 
География
        
Қасен Аяулым       Мәуленбек Сағындық   Есімжан Сұлтан        Тоқтарбек Арай     Бейсенбек Күлпаш
  8 сынып                       9 сынып                       9 сынып                   9 сынып                 9 сынып
  1 орын                          1 орын                          2 орын                     1 орын                   2 орын
 
Ағылшын тілі
  
Жұматай Алфия            Нұрмұханбет Жансая     Қасымхан Жанель Омархан Мейрамбек   Қыдырбек Жәнібек
     8 сынып                                8 сынып                     6 сынып                 6 сынып                     6 сынып
      1 орын                           1 орын                        1 орын                    1 орын                        1 орын
 
Физика
        
  Мерекенова Айым    Жансерік Аружан      Бақтай Шынар        Амангелді Ильяс        Айқын Үміт
       8 сынып                    7 сынып                  9 сынып                    8 сынып                   9 сынып
        2 орын                       1 орын                     3 орын                     2 орын                       2 орын
 
 
 
Математика
        
 Қалибек Салтанат   Ибрайхан Назерке    Құрманбек Анель        Қосынбек Ұлаш        Қыныртай Мира
       7 сынып                  9 сынып                 8 сынып                       7 сынып                     8 сынып
        1 орын                    1 орын                    1 орын                          3 орын                       1 орын
        
 Ерболған Ұлжан          Хусайын Арсен      Тоқтарбек Ақмарал      Жарысбек Айшуақ            Айқын Үміт
      5 сынып                       5 сынып                      5 сынып                       5 сынып                           9 сынып
       2 орын                         1 орын                         2 орын                          1 орын                             1 орын
                                           
                                            Қазақ тілі                                                    Биология
               
Абимуханбет Мәрмәр          Нүрбек Анар                Солтанбек Ақбота                                Құрманова Ақниет
       7 сынып                            11 сынып                          9 сынып                                                 9 сынып
         3 орын                               3 орын                              3 орын                                                   1 орын
 
 
 
Орыс тілі
    
                                   Нұрмұханбет Жансая   Қасымхан Жанель           Құрманова Ақниет
                                             8 сынып                     6 сынып                             9 сынып
                                               2 орын                      1 орын                                1 орын
Бастауыш сынып
        
Есімжан Бекарыс       Сайлау Айзере              Диханбаева Анель        Молжігіт                  Ермұханбет Жігер
     2 сынып                         2 сынып                      2 сынып                    2 сынып                            2 сынып
      1 орын                                                                3 орын                                                                1 орын
 
 
 
Спорт
   
Аудандық футбол жарысынан 1-орын
 
Күрес
  
      
    Қабанбаев Әділ            Құнай Қарақат                Темірғали Темірлан          Әбдіманап Қастер
        10 сынып                        6 сынып                         8 сынып                            5 сынып
Аудандық, облыстық       Респуликалық, олыстық    Репуликалық Астана қ    Респуликалық Астана қ
       1-2 орын                    аудандық 1-2-3 орын            1 орын                                 1 орын
 Спорт шеберлігіне 
         үміткер
        
     Бақтай Шынар            Омархан Мейрамбек    Қайырғали Арман   Бейсембай Аружан Азатбек Уалихан
         9 сынып                             6 сынып                   6 сынып                      6 сынып             Респуликалық
 Респуликалық Алматы қ        аудандық                 Астана  қ                  Астана қ                 Атырау 3-орын
           2-3 орын                        2-3 орын                    3 орын                        2 орын   
    Спорт шеберлігіне
          үміткер
            
    
 
  Нүрпейіс Айбота               Бейсенбек Самғар              Кәмелбек Манат                   Тапан Қайсар 
       7 сынып                                  6 сынып                         6 сынып                                  6 сынып
     Астана қ                       аудандық                  Облыстық                       аудандық
     3 орын                            3 орын                        3 орын                            3 орын
 
      
    Мәсіғұт Бағжан      Мәуленбек Сағындық    Әбдіхамит Ильяс          Төлөулин Ерік     Тоқтасынова Маржан
      8 сынып                              9 сынып                     9 сынып                       8 сынып                    9 сынып 
      Астана қ                          аудандық                     аудандық                     Алматы қ             Кубок Қазақстан 
       1 орын                              3 орын                          2 орын                        3 орын                  Алматы, 1 орын
                                                                                                                             Қ.Р. IV жастар        
                                                                                                                           ойындары Атырау 
                                                                                                                                1 орын КМС
 
   
 Жұматай Айгерім   Ермұханбет Мадина
  Атырау қ                     Кубок Қазақстан
  Алматы қ                          Алматы қ
    2 орын                           2 орын КМС                                                                                                         
                  
                       
 
 
                      Дарын орталығының жетекшісі               С. Мулкибаев  
 

Категория: Оқушылар жетістіктері

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код: *